Akimirkos iš Laimono Šiupšinsko seminaro apie sportinių traumų riziką ir prevenciją.

2018-08-06

Rugpjūčio 4d. mūsų klinikoje savo žiniomis dalinosi LSMU Sporto instituto docentas, biomedicinos mokslų daktaras – Laimonas Šiupšinskas, dirbantis tiek su Lietuvos vyrų krepšinio rinktine, tiek su begale įvairių kitų sporto šakų atstovų.

Lektorius apžvelgė naujausias ir populiariausias sportininkų testavimo sistemas bei jų pritaikymą, galimybes ir mokslinį pagrįstumą. Kaip seminaro metu minėjo pats dėstytojas, jam yra tekę ištirti  gerokai virš 500 sportininkų, todėl dalyviai turėjo galimybę išgirsti įvairių išskirtinių praktikoje pasitaikiusių atvejų bei su jais susijusių subtilybių. Daugelį testų susirinkusieji galėjo išbandyti patys, o tai tik dar labiau skatino dalyvių įsitraukimą bei diskusiją grupėje.

Taip pat lektorius dalinosi savo įžvalgomis apie dažniausias traumų priežastis, jų rizikos įvertinimą bei prevenciją bei atskleidė efektyviausias traumų prevencijos metodus bei strategijas.

Didelis ačiū Laimonui už perduotą patirtį ir visiems dalyviams už norą tobulėti. Tikimės, kad šio seminaro žinias treneriai bei kineziterapeutai sėkmingai pritaikys savo praktikoje, sumažins traumų riziką bei skaičių, o sportininkai taps sveikesni ir rodys geresnius rezultatus!

Copyright 2017. Visos teisės saugomos