Keletas akimirkų iš savaitgalį vykusio pilnutėlio Rolando Kesmino “Neurodinamikos” seminaro.

2018-10-23

Spalio 20 d.,šeštadienį, “Kineziterapijos Klinikoje” vyko Rolando Kesmino seminaras apie “Neurodinamikos ištyrimas ir gydymas”. Net tris ketvirtadalius dėstomo turinio sudarė praktika, galbūt todėl seminaras buvo pilnut pilnutėlis, o net ir padidinus galimą dalyvių skaičiu, visos vietos buvo išparduotos per kiek daugiau nei dvi savaitės nuo registracijos pradžios.

Neurodinamika, mums suteikia visai kitokį požiūrį į judesių apribojimą, jų metu patiriamą skausmą bei laikysenos bei judesių šablonus. Suprasdami, kad didelė dalis judesio sutrikimų gali kilti ne dėl  raumenų, sausgyslių, raiščių ar fascijų, o dėl nervinio audinio mechaninių savybių, gydytojai ir kineziterapeutai gali visiškai kitaip samprotauti parenkant gydymo metodus ir strategiją, kas galimai gali ženkliai pagerinti efektyvumą.

Seminare lektorius dalinosi naujausia pasauline moksline bei praktine informacija, kurios sėmėsi daugelyje tarptautinių mokymų ir konferencijų, bei tiesiai iš vieno iš neurodinamikos koncepcijos išradėjų – Michael’o Schacklock’o. Taip pat savo klinikiniame darbe pasitaikiusiomis įžvalgomis ir sėkmės istorijomis.

Iš visos širdies dėkojame Rolandui už perduotą patirtį bei dalyviams už tokį didelį susidomėjimą ir nieko nelaukdami skelbiame naują registraciją į vieną populiariausių Rolando seminarų – “Stuburo raumenų energijos technikos”, vyksiančio Lapkričio 24 dieną. Kviečiame registruotis: https://www.kineziterapijosklinika.com/product/stuburo-raumenu-energijos-technikos/

Copyright 2017. Visos teisės saugomos