Sausakimštas dr. Evaldo Kandratavičiaus seminaras – metinio fizinio rengimo plano sudarymas.

2018-07-24

Š.m. liepos 21d. “Kineziterapijos Klinika” buvo pilnutėlė! Klinikoje vyko dr. Evaldo Kandratavičiaus seminaras apie metinio fizinio rengimo plano sudarymą krepšinyje, kuris susilaukė ypatingai didelio dėmesio. Dalyvių sulaukėme žymiai daugiau, nei tikėjomės, norinčiųjų skaičius ženkliai viršijo iš anksto registracijoje numatytą skaičių, todėl galimų dalyvių skaičių didinome net keletą kartų!

Lektorius dalinosi tiek teorinėmis fizinio rengimo bei periodizacijos žiniomis, tiek praktiniu jų taikymu bei įvairiais pastebėjimais, savo patirtimi ir iššūkiais, kurių per tiek metų dirbant aukščiausiame lygyje pasitaikė tikrai nemažai, bei sprendimais, ir jų logika, kuriuos teko priimti sprendžiant konkrečias problemas. Taip pat atskleidė daug darbo komandoje subtilybių bei  pikantiškų istorijų, su kuriomis teko susidurti dirbant su Lietuvos vyrų krepšinio rinktine, tokiuose klubuose kaip Maskvos “CSKA”, bei su tokiais specialistais, kaip Ettore Messina ar Davidas Blattas.

Dėkojame Evaldui už puikų seminarą ir norą dalintis žiniomis. O visiems dalyviams – už tokį didelį susidomėjimą ir norą tobulėti. Visų lauksime ateities seminaruose, kurių planuojame tikrai daug ir įvairių!

Copyright 2017. Visos teisės saugomos