Normatec pneumatinio suspaudimo sistema

Į Kineziterapijos kliniką besikreipiantys pacientai dažnai skundžiasi raumenų skausmais po aktyvių treniruočių ar kraujotakos sutrikimais.

Klinikoje dirbantys specialistai įvertina kiekvieno paciento ligos istoriją, išsamiai apžiūri ir paskiria reikiamą gydymą.

Greitesniam atsistatymui po varžybų ar treniruočių mūsų Kineziterapijos klinikoje naudojame „Normatec“. Pneumatinio suspaudimo sistema – greita pagalba norint atsigauti po treniruočių, sumažinti raumenų skausmą ir gydyti kraujotakos sutrikimus.

Kaip tai veikia?

„Normatec“ pneumatinio suspaudimo sistemą išrado bioinžinierius, siekdamas padėti pacientams, dėl skirtingų patalogijų ir traumų kenčiantiems kraujotakos sutrikimus kojose. „Normatec“ yra greito atsistatymo po fizinio krūvio lyderis – tai sistema, suteikianti konkurencinį pranašumą sportininkams, žaidėjams ir treneriams visame pasaulyje. „Normatec“ sistema naudoja patentuotą bei nuoseklią impulsų technologiją, padedančią sportininkams greičiau atsigauti ir atstatyti fizinę formą po sunkių treniruočių ar varžybų. Raumenų stimuliacijos elektra principu veikiantis prietaisas pagerina kraujo apykaitą, o tai padeda numalšinti raumenų skausmus, spazmus bei greičiau ir efektyviau paruošti raumenis sekančiai treniruotei.

Pranašumai

Didelis „Normatec“ skirtumas atsižvelgiant į tradicinius presoterapijos metodus yra programinė įranga, kuri kontroliuoja pneumatinį suspaudimą. Šio prietaiso absoliuti sėkmė JAV padarė jį populiariausia raumenų regeneravimo sistema visų tipų sportininkams. Šiuo metu „Normatec“ naudojasi atletai iš geriausių JAV sporto lygų, įskaitant ir Olimpinį komitetą.

„Normatec“ bataiNormatec pneumatinio suspaudimo sistema

„Normatec“ batai apima ir apspaudžia abi kojas. Jie pagaminti iš aukščiausios kokybės nailono, todėl užtikrina nesudėtingą suspaudimą. Greito sujungimo jungtys lengvai ir saugiai prisitvirtina prie „Normatec“ vamzdžio. Jos jungiasi garsiniu paspaudimu, kad įsitikintumėte, jog sujungimas buvo atliktas teisingai. „Normatec“ suspaudimo zonos užtikrina nepertraukiamą suspaudimą. Kiekvieną kartą šie batai puikiai prisitaiko prie skirtingų kūnų formų ir apimčių.

Skirtingos programos

Pneumatinio suspaudimo sistema turi keturias skirtingas atstatymo programas:

1.Reabilitacija,

2.Raumenų regeneracija,

3.Kraujotakos problemos,

4.Atsipalaidavimas.

„Normatec“ sistemos rizikos ir nauda

„Normatec“ pneumatinio suspaudimo sistemos naudojimo rizika ir nauda yra tokios pačios kaip ir paprasto masažo. Jei slėgio metu jaučiamas diskomfortas, galima sumažinti intensyvumą arba sustabdyti seansą.

Copyright 2017. Visos teisės saugomos