GRUPINIAI UŽSIĖMIMAI

Grupiniai KINEZITERAPIJOS užsiėmimai vyksta mažomis grupelėmis, po keturis-šešis žmones. Grupinių Užsiėmimų metodika surinkta per ilgametę darbo patirtį ir yra taikoma pagal kiekvieno paciento individualius poreikius.

Grupinis užsiėmimas – tai nereiškia, kad visi daro tą patį, todėl jį net būtų sunku vadinti grupiniu. Kiekvienas klientas dirba pagal jam kineziterapeuto nustatytą individualią programą su profesionalo priežiūra. Tai reiškia, kad jūs darysite tai kas Jums yra būtina jog pagerintumėte savo sveikatą, o klinikos kineziterapeutai užtikrins, kad visi pratimai būtų atlikti tinkamai.

Pas mus gali treniruotis ir vaikai nuo 6 metų. Vaikams bus pritaikyta individuali kineziterapeuto programa kūno stiprinimui ir tiesiam stuburui palaikyti.

Mūsų grupinių kineziterapijos užsiėmimų metu Naudojamos AIREX nestabilios platformos, miofascialinės masažo priemonės volai iš putplaščio, FLOWIN platformos, elastinio pasipriešinimo gumos, svareliai (hanteliai) ir daugelis kitų priemonių kurios pagreitins jūsų siekiamų tikslų.

Grupinių užsiėmimų metu stiprinami raumenys, gerinamas sąnarių mobilumas, paslankumas, mažinamas ūmus ir lėtinis skausmas.

Mūsų klientai džiaugiasi pagerėjusia savijauta, funkcionaliu kūnu, laisvesniais judesiais.

Grupinių kineziterapijos užsiėmimų abonementas mėnesiui – 80 Eur.

Ypač lankstus užsiėmimų laikas! Lankytis galite laisvu grafiku, bet kuriuo Jums patogiu metu, kiekvieną darbo dieną, nuo 8:00 iki 20:00. Apsilankymų skaičius neribotas!

Ypatingas pasiūlymams šeimoms! Jeigu sportuoja du šeimos nariai, kaina 140 Eur., jeigu sprotuoja trys šeimos nariai, kaina 180 Eur., jei keturi – 200 Eur.

Skambink arba rašyk mums dabar ir gauk daugiau informacijos

tel. 8 682 21 414 arba [email protected]


Copyright 2017. Visos teisės saugomos