Game Ready aktyviojo suspaudimo ir šalčio sistema

Į Kineziterapijos kliniką besikreipiantys pacientai skundžiasi kaulų ar raumenų traumomis, kurios sunkiai gija, sukelia skausmą, patinimus bei diskomfortą.

Klinikoje dirbantys specialistai įvertina paciento ligos istoriją, išsamiai apžiūri ir paskiria reikiamą gydymą.

Greitesniam potrauminiam ir pooperaciniam atsistatymui mūsų klinikoje naudojame „Game Ready“. Integruota aktyviojo suspaudimo ir šalčio sistema pagreitina ir pagerina pooperacinį ar potrauminį gijimą, padeda greičiau grįžti į normalų gyvenimą ar sportinę veiklą.

Padeda pasiekti greitesnių rezultatų

Tūkstančiai pacientų, elitiniai sportininkai, specialiosios kariuomenės, žymiausi ortopedijos chirurgai pasaulyje, sporto medicinos gydytojai ir kineziterapeutai pasirenka „Game Ready“. Kompresinio šaldymo prietaisas „Game Ready“ malšina skausmą, mažina patinimą, sumažina nuskausminamųjų vaistų vartojimo laiką, optimizuoja fizioterapiją ir pagreitina gijimą. Kliniškai nustatyta, kad „Game Ready“, palyginus su tradicinėmis programomis, suteikia didesnę gydomąją naudą ir padeda pasiekti greitesnių gijimo rezultatų.

Daugiau nei krioterapijaIntegruota aktyviojo suspaudimo ir šalčio sistema

Šaltoji terapijia (krioterapija) ir kompresija yra dažniausiai naudojami būdai, kurių pagalba siekiama sušvelninti po operacijos ar traumos atsiradusius padarinius. Šaltoji terapija mažina kraujavimą, uždegimą ir edemą (patinimą), malšina raumenų spazmus bei skausmą. Krioterapija yra naudojama iš karto po ūminio sužalojimo ar operacijos ir, jei reikia, po to. Nustatyta, jog aktyvus „Game Ready“ suspaudimas leidžia gauti daugiau naudos nei taikant įprastas krioterapijos procedūras. Patentuota ir išskirtinė „Game Ready“  technologija garantuoja, kad  perimetriniai tvarsčiai tinkamai apsupa ir apspaudžia traumos ar operacijos pažeistą vietą. Pneumatinis suspaudimas padeda formuoti tvarsčius prie kūno kontūrų, todėl pasiekiamas geresnis kontaktinis paviršius ir efektyvesnis aušinimas. Lyginamieji infraraudonųjų spindulių terminiai vaizdai rodo, kad „Game Ready“ tiekia greitesnį, gilesnį ir ilgesnį šaldymą nei kiti krioterapijos produktai.

Kliniškai įrodyta „Game Ready“ nauda

Kliniškai įrodyta, kad lengvai naudojama, nešiojama „Game Ready“ šalčio ir suspaudimo sistema mažina skausmą, raumenų spazmus ir patinimą, tuo pat metu natūraliai gerina pagrindinius fizinės reabilitacijos etapus.

Kitos naudos:

 1. mažina narkotinių vaistų nuo skausmo vartojimą,
 2. sutrumpina nuskausminamųjų vartojimo laiką,
 3. gerina kineziterapijos efektyvumą,
 4. didina pacientų pasitenkinimą gydymo procesu,
 5. mažina kraujo perpylimo tikimybę,
 6. sumažina pooperacinį kraujavimą,
 7. sutrumpina buvimo ligoninėje laiką,
 8. sumažina žaizdų atsiradimą,
 9. mažina infekcijų tikimybę,
 10. padidina pooperacines funkcijas,
 11. pagerina kraujo tekėjimą ir deguonies tiekimą.

Copyright 2017. Visos teisės saugomos