„Normatec” pneumatinio suspaudimo sistema, kurią dievina sportininkai

2018-01-16
normatec-pagalba.jpg

SUTAUPYKITE!

60 EUR

  • 20 procedūrų

REGISTRUOKIS DABAR

Fizinis aktyvumas – svarbus kiekvieno gyvenime, tačiau jei esate sportininkas, žinote, jog norint pasiekti džiuginančių rezultatų, reikia daug pastangų. Ilgos valandos treniruojantis suteikia ne tik geras emocijas, bet ir fizinį nuovargį, traumas, raumenų patempimus bei nuovargį. Mes žinome, kaip jums padėti, todėl pristatome pneumatinio suspaudimo sistemą „Normatec”, kurią naudojame savo praktikoje.

Greitas išsigelbėjimas sportininkams

Dauguma trenerių ir sportininkų orientuojasi tik į gerus rezultatus bei aktyvias treniruotes. Deja, jei kojos nėra visiškai atsigavusios po fizinio krūvio,  jos nesugeba dirbti aukščiausiu lygiu, todėl pakankamai naudos iš šių treniruočių negausite. Geras atsistatymas yra beveik toks pat svarbus kaip ir pats sporto rezultatas. Savaime suprantama, kai raumenys pervargę, treniruotės praranda efektyvumą. Laimei, yra daug įvairių būdų, kurie pagreitina atsigavimo po fizinio krūvio procesą. Šiuolaikinių technologijų ir tyrimų pažanga užtikrina dar daugiau galimybių nei mes įsivaizduojame, tačiau šiandien mes kalbėsime apie specialius „Normatec” atstatymo batus.

Pneumatinio suspaudimo batai

Atstatymo batai egzistavo jau prieš 50 metų ir iš pradžių buvo naudojami tik medicinoje, siekiant padėti atsigauti po traumų ir pagerinti kraujo apytaką. Per pastaruosius 15 metų pneumatinio suspaudimo batai tapo labai populiarūs ir sporto pasaulyje. „Normatec” – slėgio terapijos prietaisas  padeda pagerinti kraujotaką, tačiau skirtingai nei kompresinės kojinės, ši sistema nėra pagrįsta statiniu suspaudimu. „Normatec” pirmiausia atlieka suspaudimą, po to pridedamas ir nuoseklus impulsas. Toks masažo principas veikia limfinę sistemą ir taip pagerina atsistatymą po fizinio krūvio.

Kaip tai veikia

„Normatec” atkūrimo sistema veikia naudojant impulsų technologiją, pagreitinančią raumenų atsigavimą. Tai imituoja masažą arba sistemą, kurią organizmas naudoja atsikratydamas medžiagų apykaitos sutrikimų. Ši aktyvi sistema pašalina atliekas efektyviau nei statinis suspaudimas. Kai impulsas pasibaigia, ta sritis suspaudžiama, todėl neleidžiama skysčiams sugrįžti atgal. Kliniškai įrodyta, kad prestoterapija yra veiksminga ir fizinėje reabilitacijoje. Ši funkcinio slėgio terapijos technologija, įtraukta į mūsų paslaugų paketą, padeda paspartinti atsigavimo procesus po didelių fizinių krūvių. „Normatec” pagerina kraujo apytaką, mažina laktato kiekį kraujyje, slopina uždegimą ir diskomforto po fizinio krūvio jausmą. Visa tai spartina atsigavimą ir pagerina sportininkų asmeninius rezultatus.

Stulbinantys rezultatai

Pneumatinio suspaudimo sistema veikia puikiai, todėl šis įrenginys yra naudojamas Amerikos dviratininkų komandos BMC, Amerikos

sporto federacijos bei profesionalių triatlonų Craigo Alexanderio ir Manuelio Huerto kaip greita išsigelbėjimo priemonė. „Normatec” prestoterapija kasdien taikoma ir elitiniams sportininkams, pavyzdžiui, kai kuriems Barselonos futbolo žaidėjams, motociklininkui Hectorui Barberui, dviratininkei Clarai Hughes, bėgikui Alanui Webbui bei kitiems, sporto pasaulyje gerai žinomiems vardams. Ši sistema ne naujiena ir Lietuvoje: „Normatec” masažinius batus, kaip greitą atstatomąją priemonę po varžybų, naudoja ir Lietuvos krepšinio rinktinė.

Skirtingi atvejai – skirtingos programos

Pneumatinio suspaudimo sistema turi keturias skirtingas atstatymo programas: reabilitacija, raumenų regeneracija, kraujotakos problemos ir atsipalaidavimas. Šios programos, pritaikytos skirtingiems atvejams, padės ne tik greičiau atsigauti po varginančios treniruotės ar sudėtingų varžybų, bet ir pagerins kraujotaką, esant įvairiems sutrikimams. Visai nesvarbu, kokią sporto šaką propoguojate, „Normatec” sistema – greita pagalba geriausiems.

Copyright 2017. Visos teisės saugomos