„Incrediwear“ olimpiniam sprinteriui po traumos padėjo sugrįžti į profesionalųjį sportą

2017-12-07
incrediwear_begimas.jpg

Šios JAV kompanijos produktus naudoja ir visame pasaulyje žinomi sportininkai. Vienas jų – 2012 metų Londono Olimpiados 4×400 metrų estafetės rungties sidabro laimėtojas Monteo Mitchell. Vieną svarbiausių jo karjerai akimirkų įvyko nelaimė – olimpinės estafetės takelyje netikėtai lūžo Monteo Mitchell šeivikaulis.  „Atrodė, lyg su kiekvienu žingsniu į mano koją būtų smigęs kirvis“ – žiniasklaidai pasakojo sportininkas. Nepaisant traumos, savo estafetės dalį jis pabaigė sėkmingai. Tik pasibaigus bėgimo rungčiai, jis prisipažino apie patirtą traumą ir visus įkvėpė savo pasiryžimu siekti užsibrėžto tikslo. „Ketverius metus treniravausi, kad distanciją nubėgčiau per 44 sekundes. Negalėjau leisti, kad kažkas mane sustabdytų ir sutrukdytų man perduoti estafetės lazdelę savo komandos nariui. Sutelkiau visą savo dėmesį į bėgimą, lyg man nieko nebūtų nutikę. Žinojau, kad vis tiek nubėgsiu iki linijos, o mano komanda padarys likusį darbą“, – kalbėjo sportininkas.


Monteo Mitchell, net ir patyręs stiprią traumą, savo distanciją įveikė per 46,1 sekundes, padėdamas savo komandai užsitikrinti sidabro medalius. Visgi, kiekviena trauma sportininkui sukelia stresą ir abejones dėl tolimesnės karjeros, tačiau M. Mitchell trauma nepalaužė.

Sportininkas, ieškodamas efektyvių būdų, galinčių palengvinti reabilitaciją, atrado „Incrediwear“ produktus. Pradėjęs juos naudoti, jau vos po kelių savaičių pajuto stiprų pagerėjimą: sumažėjo uždegimas, kojos skausmas. „Incrediwear“ gaminiai, skirti kojoms, padėjo jam daug greičiau pradėti treniruotis ir atgauti anksčiau turėtą sportinę formą. Netrukus Monteo Mitchell vėl sugrįžo į profesionalų sportą, o 2015 metais savo rankose spaudė aukso medalį, laimėtą JAV vykusiame lengvosios atletikos čempionate. 300 metrų distanciją jis įveikė per 32.86 sekundes. Šiuo metu jis ruošiasi dar įspūdingesnėms pergalėms ir dėl šios galimybės dėkoja „Incrediwear“.

Populiariausios Incrediwear Prekės

PERŽIŪRĖTI VISAS PREKES

Copyright 2017. Visos teisės saugomos